Salon kosmetyczny - Strefa Kinga Mężyk Nowy Sącz

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE

Manualne oczyszczanie twarzy
        130 PLN
Peeling kawitacyjny /
Mikrodermabrazja diamentowa
Dodatkowo do innego zabiegu

 

 TWARZ        + SZYJA + DEKOLT        PLECY
100 – 120 PLN    140 – 160 PLN         140 PLN
 + 50 PLN         + 70 PLN

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE 

 

Lift Peel

TWARZ, SZYJA, DEKOLT
250 PLN

Lift Peel – dwufazowy program liftingujący
I etap to zabieg wykonany w gabinecie kosmetycznym. Jego istotnym elementem jest aplikacja ampułki LIFT PEEL STEP 1, z 10% czystym kwasem glicyryzynowym, poprawiającym sprężystość, napięcie i gładkość cery. Zwieńczeniem sesji jest nałożenie LIFT SERUM STEP 2, które Klientka otrzymuje w celu kontynuacji pielęgnacji w domu.

II etap programu polega na pielęgnacji domowej. Preparat LIFT SERUM STEP 2 powinno się nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, 2 x dziennie. Kwas glicyryzynowy, który stanowi bazowy element produktu, działa przeciwzmarszczkowo. Hamuje wydzielanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze, który odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.

 

Reti Peel

TWARZ, SZYJA, DEKOLT
350 PLN

Dwuetapowy system silnie odmładzający, wykorzystujący unikalne podwójne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%.

I faza to zabieg w gabinecie, którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

II etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

Zalety produktu:

  • inicjuje procesy naprawcze,
  • przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.
  • efektywnie wygładza,
  • przywraca młody wygląd

B – Like®  Shot

SAM ZABIEG
DODATKOWE 2 KWASY
120 PLN
150 PLN

B-LIKE® SHOT zawiera:

KWAS GAMMA-AMINOMASŁOWY (GABA) – jego działanie opiera się na mechanizmie blokowania sygnałów synaps nerwowych szlakami kanałów jonowych (Cl-, Na+ i Ca 2+) w bezpośredniej aplikacji na skórę, blokuje mikroskurcze skóry, powodując relaksację mięśni, a w efekcie redukcję zmarszczek. Stymuluje syntezę kolagenu oraz wzmacnia strukturę i jędrność skóry.

HEKSAPEPTYD – działa jako inhibitor acetylocholiny (neuroprzkaźnika, niezbędnego do wywołania skurczu mięśni), co prowadzi do blokowania impulsu w obrębie płytki nerwowo-mięśniowej. W efekcie tego działania mięśnie są zrelaksowane a zmarszczki mimiczne wypłycają się. Heksapeptyd jest doskonałą alternatywą dla toksyny botulinowej. Wykazuje dużo wyższą stabilność termiczną w stosunku do toksyny botulinowej, a co najważniejsze nie jest toksyczna.

KOMPLEKS TRIPEPTYDÓW – połączenie wysoce aktywnych peptydów i protein, m.in. Tripeptydu-1 oraz Tripeptydu-10. Stymuluje syntezę kolagenu typu I, IV i III, chroni struktury kolagenowe przed enzymatyczną degradacją. Kompilacja aktywnych peptydów i protein zapewnia długofalowy efekt wygładzenia zmarszczek fizjologicznych.

EKSTRAKT Z LIŚCI MAJERANKU – bogaty we flawanoidy. Przywraca młody wygląd skóry.

EKSTRAKT Z LIŚCI OCZARU WIRGINIJSKIEGO – pobudza produkcję enzymu LOX-L, odpowiedzialnego za komunikację międzykomórkową w skórze, która z wiekiem ulega zaburzeniu. LOXamelis redukuje głębokość zmarszczek i poprawia jędrność skóry.

HA & GLUCOMANNAN – liofilizowane sfery, które mają zdolność penetracji górnych warstw naskórka. Dzięki właściwościom higroskopijnym, pochłaniają wodę odparowującą z głębszych warstw skóry. Uwodniona sfera wypycha mechanicznie zmarszczki, pozostawiając skórę wygładzoną i nawilżoną.

Asiatic Peel

SAM ZABIEG
DODATKOWE 2 KWASY
170 PLN
200 PLN

ASIATIC PEEL to wyjątkowy zabieg i produkty do pielęgnacji domowej przeznaczone do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia.

ASIATIC PEEL Moisture-Harmony Treatment składa się z trzech kroków zabiegowych o wyjątkowej sile penetracji i wysokim potencjale nawilżającym.
– krok 1, peeling bazujący na kwasie azjatykowym oraz keratynazie (enzym proteolityczny) w sposób kontrolowany złuszcza naskórek, nawilża, wygładza i zwiększa penetrację składników aktywnych aplikowanych w dalszym etapie zabiegu,

– krok 2, skoncentrowane serum z kwasem azjatykowym i inhibitorem ceramidazy. Jego zadaniem jest ograniczenie TEWL, silne nawodnienie głębszych warstw naskórka oraz przywrócenie komfortu skórze,

– krok 3 to wyjątkowa maska z wiskozy, którą aktywuje się specjalnym płynem zawierającym kwas azjatykowy, NMF oraz ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, niezwykle bogaty w WNKT. Maska wspomaga regenerację bariery naskórka, wygładza zmarszczki wynikające z odwodnienia, zwiększa elastyczność skóry.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy z linii ASIATIC PEEL, w skład której wchodzi:

– Asiatic Peel Tonic – tonik nawilżająco-łagodzący.
– Asiatic Peel Gel – skoncentrowana kuracja podtrzymujący optymalny poziom nawilżenia, redukująca uczucie ściągnięcia i dyskomfortu.
– Asiatic peel Cream Intense Recovery Moisturizer – ultranawilżający i lekki krem wzmacniający barierę naskórkową i ograniczający TEWL.

 

PEELINGI KWASOWE Peel® Mission

1 kwas
2 kwasy
dodatkowy 1 kwas   
TWARZ      TWARZ, SZYJA, DEKOLT
110 PLN                  150 PLN
120 PLN                 170 PLN
20 PLN                  20 PLN

 

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Ręce / Łydki / Uda
70 PLN
Klatka piersiowa / Bikini brazylijskie
85 PLN
Bikini klasyczne
50 PLN
Plecy
95 PLN
Wąsik
25 PLN
Broda
30 PLN
Wąsik + Broda
40 PLN
Pachy
40 PLN

DEPILACJA WOSKIEM

Ręce / Łydki / Uda
40 PLN
Klatka piersiowa / Bikini brazylijskie
65 PLN
Bikini klasyczne
35 PLN
Plecy
70 PLN
Wąsik
15 PLN
Broda
20 PLN
Wąsik + Broda / Pachy
30 PLN