Salon kosmetyczny - Strefa Kinga Mężyk Nowy Sącz

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE

Manualne oczyszczanie twarzy
        130 PLN – 150 PLN
Peeling Kawitacyjny /
Mikrodermabrazja Diamentowa
Dodatkowo do innego zabiegu

 

 TWARZ        + SZYJA + DEKOLT        PLECY
100 – 120 PLN    140 – 160 PLN         170 PLN
 + 60 PLN         + 80 PLN

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE 

 

Lift Peel

TWARZ, SZYJA, DEKOLT
250 PLN

Lift Peel – dwufazowy program liftingujący
I etap to zabieg wykonany w gabinecie kosmetycznym. Jego istotnym elementem jest aplikacja ampułki LIFT PEEL STEP 1, z 10% czystym kwasem glicyryzynowym, poprawiającym sprężystość, napięcie i gładkość cery. Zwieńczeniem sesji jest nałożenie LIFT SERUM STEP 2, które Klientka otrzymuje w celu kontynuacji pielęgnacji w domu.

II etap programu polega na pielęgnacji domowej. Preparat LIFT SERUM STEP 2 powinno się nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, 2 x dziennie. Kwas glicyryzynowy, który stanowi bazowy element produktu, działa przeciwzmarszczkowo. Hamuje wydzielanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze, który odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.

 

Reti Peel

TWARZ, SZYJA, DEKOLT
350 PLN

Dwuetapowy system silnie odmładzający, wykorzystujący unikalne podwójne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%.

I faza to zabieg w gabinecie, którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

II etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

Zalety produktu:

  • inicjuje procesy naprawcze,
  • przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.
  • efektywnie wygładza,
  • przywraca młody wygląd

B – Like®  Shot

SAM ZABIEG
DODATKOWE 2 KWASY
120 PLN
150 PLN

B-LIKE® SHOT zawiera:

KWAS GAMMA-AMINOMASŁOWY (GABA) – jego działanie opiera się na mechanizmie blokowania sygnałów synaps nerwowych szlakami kanałów jonowych (Cl-, Na+ i Ca 2+) w bezpośredniej aplikacji na skórę, blokuje mikroskurcze skóry, powodując relaksację mięśni, a w efekcie redukcję zmarszczek. Stymuluje syntezę kolagenu oraz wzmacnia strukturę i jędrność skóry.

HEKSAPEPTYD – działa jako inhibitor acetylocholiny (neuroprzkaźnika, niezbędnego do wywołania skurczu mięśni), co prowadzi do blokowania impulsu w obrębie płytki nerwowo-mięśniowej. W efekcie tego działania mięśnie są zrelaksowane a zmarszczki mimiczne wypłycają się. Heksapeptyd jest doskonałą alternatywą dla toksyny botulinowej. Wykazuje dużo wyższą stabilność termiczną w stosunku do toksyny botulinowej, a co najważniejsze nie jest toksyczna.

KOMPLEKS TRIPEPTYDÓW – połączenie wysoce aktywnych peptydów i protein, m.in. Tripeptydu-1 oraz Tripeptydu-10. Stymuluje syntezę kolagenu typu I, IV i III, chroni struktury kolagenowe przed enzymatyczną degradacją. Kompilacja aktywnych peptydów i protein zapewnia długofalowy efekt wygładzenia zmarszczek fizjologicznych.

EKSTRAKT Z LIŚCI MAJERANKU – bogaty we flawanoidy. Przywraca młody wygląd skóry.

EKSTRAKT Z LIŚCI OCZARU WIRGINIJSKIEGO – pobudza produkcję enzymu LOX-L, odpowiedzialnego za komunikację międzykomórkową w skórze, która z wiekiem ulega zaburzeniu. LOXamelis redukuje głębokość zmarszczek i poprawia jędrność skóry.

HA & GLUCOMANNAN – liofilizowane sfery, które mają zdolność penetracji górnych warstw naskórka. Dzięki właściwościom higroskopijnym, pochłaniają wodę odparowującą z głębszych warstw skóry. Uwodniona sfera wypycha mechanicznie zmarszczki, pozostawiając skórę wygładzoną i nawilżoną.

Asiatic Peel

SAM ZABIEG
DODATKOWE 2 KWASY
170 PLN
200 PLN

ASIATIC PEEL to wyjątkowy zabieg i produkty do pielęgnacji domowej przeznaczone do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia.

ASIATIC PEEL Moisture-Harmony Treatment składa się z trzech kroków zabiegowych o wyjątkowej sile penetracji i wysokim potencjale nawilżającym.
– krok 1, peeling bazujący na kwasie azjatykowym oraz keratynazie (enzym proteolityczny) w sposób kontrolowany złuszcza naskórek, nawilża, wygładza i zwiększa penetrację składników aktywnych aplikowanych w dalszym etapie zabiegu,

– krok 2, skoncentrowane serum z kwasem azjatykowym i inhibitorem ceramidazy. Jego zadaniem jest ograniczenie TEWL, silne nawodnienie głębszych warstw naskórka oraz przywrócenie komfortu skórze,

– krok 3 to wyjątkowa maska z wiskozy, którą aktywuje się specjalnym płynem zawierającym kwas azjatykowy, NMF oraz ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, niezwykle bogaty w WNKT. Maska wspomaga regenerację bariery naskórka, wygładza zmarszczki wynikające z odwodnienia, zwiększa elastyczność skóry.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy z linii ASIATIC PEEL, w skład której wchodzi:

– Asiatic Peel Tonic – tonik nawilżająco-łagodzący.
– Asiatic Peel Gel – skoncentrowana kuracja podtrzymujący optymalny poziom nawilżenia, redukująca uczucie ściągnięcia i dyskomfortu.
– Asiatic peel Cream Intense Recovery Moisturizer – ultranawilżający i lekki krem wzmacniający barierę naskórkową i ograniczający TEWL.

DepiGen

SAM ZABIEG
DODATKOWY 1 KWAS
200 PLN
220 PLN

Linia DepiGen PEEL to produkty do pielęgnacji domowej i profesjonalny zabieg o potrójnym mechanizmie zwalczania przebarwień o różnej etiologii. Łączy właściwości 10% kwasu gentyzynowego, heksylrezorcynolu i bogatych w enzymy ekstraktów owocowych. Składniki aktywne linii wykazują działanie dwukierunkowe: minimalizują już istniejące przebarwienia oraz chronią przed powstaniem nowych zmian o charakterze pigmentacyjnym.

LINIA DEDYKOWANA DLA SKÓRY:
– z przebarwieniami o różnej etiologii

DZIAŁANIE KLUCZOWYCH SKŁADNIKÓW:
– rozjaśnienie przebarwień,
– ujednolicenie kolorytu cery,
– wygładzenie i odnowa naskórka,
– hamowanie aktywności tyrozynazy,
– przyspieszenie degradacji melaniny.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:
– DepiGen Peel Serum – skoncentrowana kuracja bazująca na składnikach o wielokierunkowym działaniu pielęgnacyjnym skóry z problemem przebarwień o różnej etiologii.
– DepiGen Peel Tonic – preparat zawierający kwas gentyzynowy oraz ekstrakty z mango i kiwi, bogate w enzymy owocowe.

PEELINGI KWASOWE Peel® Mission

1 kwas
2 kwasy
dodatkowy 1 kwas   
TWARZ      TWARZ, SZYJA, DEKOLT
110 PLN                  150 PLN
120 PLN                 160 PLN
20 PLN                  40 PLN

 

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Klatka Piersiowa (tors)
130 PLN
Bikini Płytkie (linia majtek)
Bikini Głębokie / Całkowite
60 PLN
120 PLN – 140 PLN
Przedramiona / Ramiona
70 PLN
Plecy
150 PLN
Wąsik / Broda / Nos
30 PLN
Wąsik + Broda
50 PLN
Pachy
50 PLN
Łydki + Kolana
Uda
Całe Nogi
100 PLN
80 PLN
160 PLN

DEPILACJA WOSKIEM

Klatka Piersiowa (tors)
80 PLN
Przedramiona / Ramiona
Łydki + Kolana
Uda
Całe Nogi
50 PLN
60 PLN
50 PLN
100 PLN

 

Bikini Płytkie ( linia majtek)
Bikini Głębokie / Całkowite
40 PLN
80 PLN
Plecy
100 PLN
Wąsik / Broda / Nos
20 PLN
Wąsik + Broda
40 PLN
Pachy
40 PLN